Demos zoekt halftijds administratief medewerker voor het Fonds Vrijetijdsparticipatie

item_left

item_right

Demos zoekt halftijds administratief medewerker voor het Fonds Vrijetijdsparticipatie

bart
Het Fonds Vrijetijdsparticipatie van Demos vzw maakt culturele-, jeugd- en sportevenementen betaalbaar voor mensen met een beperkt inkomen. We werken drempels naar vrije tijd weg door tussen te komen in de ticketprijs en mobiliteitskosten. Dit doen we in samenwerking met meer dan 950 lokale lidorganisaties en 175 vrijetijdspartners. 
 
Jaarlijks helpen we meer dan 20.000 mensen op weg. Samen met de Vlaamse overheid, onze partners en leden kunnen we kansen op vrije tijd verder laten groeien. Wat ons drijft is het recht op vrije tijd voor iedereen, een warme dienstverlening naar onze leden en het engagement van onze gastvrije partners. Om de groei mee in te zetten zijn we per direct op zoek naar een halftijds administratief medewerker.
 
De functie
Als administratief bediende ben je het aanspreekpunt van onze leden. Je verwerkt hun reservaties, stuurt hen tickets op en regelt betaalverzoeken. Je gaat in op hun vragen en volgt dossiers verder op, samen met twee directe collega's. 
 
De concrete taken 
Je behandelt reservaties en financiële tussenkomsten van onze lidorganisaties
Je volgt betaalverzoeken op en stemt ze af met onze boekhouding 
Je maakt tickets, deelnemerslijsten en vouchers aan en verstuurt ze
Je staat in voor de opvolging van onze mailbox
Je neemt de telefoonpermanentie op en plant terugbelafspraken in voor collega’s
Je helpt onze lidorganisaties met hun vragen en verwijst hen door 
Je ondersteunt collega’s bij de organisatie van evenementen 
 
Je profiel
Je bent vlot in het Nederlands, zowel schriftelijk als gesproken
Je bent van nature behulpzaam en communicatief
Je bent een nauwkeurige administratieve duizendpoot en kent je prioriteiten
Je hebt een uitstekende kennis van Word en Excel
Je participeert enthousiast aan het bereiken van onze resultaten als team
 
Wij bieden
We bieden een uitdagende functie in een geëngageerde en groeiende organisatie
De kans om het werk samen met collega's te organiseren en nieuwe procedures op te stellen
Een halftijds contract voor onbepaalde duur
Een salarispakket in lijn met je ervaring (PC329.01)
Terugbetaling woon-werkverkeer (kantoor in Brussel) 
 
Solliciteren
Stuur je CV en gemotiveerd schrijven ten laatste zondag 14 januari 2018 naar mieke.vandewynckele [at] demos.be. Geselecteerde kandidaten nodigen we uit voor een korte geanonimiseerde schriftelijke proef op donderdag 18 of vrijdag 19 januari 2018. Sollicitatiegesprekken gaan door op vrijdag 26 januari 2018. 
 
Voor inhoudelijke vragen over de functie contacteer je Irene Wensveen op 0468 116 043 of irene.wensveen [at] fondsvrijetijdsparticipatie.be