Demos zoekt halftijds administratief medewerker voor VRIJUIT (50%) M/V/X

item_left

Victoria Pickering

item_right

Demos zoekt halftijds administratief medewerker voor VRIJUIT (50%) M/V/X

bart

Victoria Pickering

(beeld: Victoria Pickering via Flickr - CC BY-NC-ND 2.0)

VRIJUIT maakt culturele-, jeugd- en sportevenementen betaalbaar voor mensen met een beperkt inkomen. We werken drempels naar vrije tijd weg door tussen te komen in de ticketprijs en vervoerskosten. Dit doen we in samenwerking met meer dan 500 lokale lidorganisaties en 150 vrijetijdspartners.  
 
Jaarlijks helpen we 20.000 mensen op weg. Samen met de Vlaamse overheid, onze partners en leden kunnen we kansen op vrije tijd verder laten groeien. Wat ons drijft is het recht op vrije tijd voor iedereen, een warme dienstverlening naar onze leden en het engagement van onze gastvrije partners. Om de groei mee in te zetten zijn we per direct op zoek naar een halftijds administratief medewerker. 

De functie 

Als administratief medewerker ben je het aanspreekpunt van onze leden. Je verwerkt hun lidmaatschap, behandelt hun reservaties en stuurt hen tickets op. Bij vragen kunnen ze ook bij jou of jouw collega’s terecht. Daarnaast neem je, samen met de coördinator en afhankelijk van de drukte, operationele taken op in de algemene communicatie en websitebeheer. Je takenpakket varieert doorheen het jaar en de noden van het moment.  
 
De concrete taken  

 • Je behandelt lidmaatschapsaanvragen en verstuurt welkomstpakketten  
 • Je staat in voor de opvolging van onze mailbox 
 • Je neemt de telefoonpermanentie waar en plant terugbelafspraken in voor collega’s 
 • Je helpt onze lidorganisaties met hun vragen en verwijst hen door 
 • Je behandelt hun reservaties   
 • Je maakt deelnemerslijsten aan en verstuurt tickets 
 • Je ondersteunt collega’s bij de organisatie van evenementen  
  Een deel van je takenpakket kan variëren, afhankelijk van de noden: 
 • Je plaatst aanbod op onze website 
 • Je schrijft mee aan berichten voor de website en nieuwsbrief 
 • Je neemt taken op in tijdelijke projecten en campagnes
 • Je werkt ondersteunend aan het team 

Je profiel 

 • Je bent vlot in het Nederlands, zowel schriftelijk als gesproken 
 • Je bent van nature empathisch, behulpzaam en communicatief 
 • Je bent detailgericht, houdt van administratieve, operationele taken en kent je prioriteiten 
 • Je hebt een goede kennis van Word en Excel 
 • Je bent proactief, denkt vlot mee en leert graag bij 
 • Je participeert enthousiast aan het bereiken van onze resultaten als team 

Wij bieden 

 • We bieden een uitdagende functie in een geëngageerde en groeiende organisatie 
 • De kans om het werk samen met collega's te organiseren en nieuwe procedures op te stellen 
 • Je komt terecht in een gezellig team dat je met veel plezier de kneepjes van het vak leert. 
 • Een halftijds contract (50%) voor onbepaalde duur binnen PC 329.01. Inschaling op A1. Relevante anciënniteit wordt meegenomen. 
 • Vergoeding woon-werkverkeer volgens de derdebetalersregeling. Onze uitvalsbasis is Brussel met mogelijkheid tot thuiswerk.  
 • Laptop en mobiele telefoon  
 • Indiensttreding: zo snel mogelijk 

Belangrijk: We werven inclusief. We stellen geen voorwaarden qua opleiding of jaren ervaring. Je competenties en attitude staan voorop. Ze zijn belangrijker dan je leeftijd, geslacht, handicap of afkomst.  

Solliciteren 

Stuur je CV en gemotiveerd schrijven in twee verschillende documenten ten laatste zondag 13 februari 2022 naar werken [at] demos.be (subject: Vacature%20administratief%20medewerker%20VRIJUIT) met de vermelding “Vacature administratief medewerker VRIJUIT”. 

We selecteren kandidaten eerst op motivatiebrief en CV. Daarna nodigen we weerhouden kandidaten uit voor een digitaal kennismakingsgesprek dat zal plaatsvinden op donderdag 17 februari 2022.  Daarop volgt een praktische proef en een sollicitatiegesprek op donderdag 24 februari 2022
 
Voor inhoudelijke vragen over de functie contacteer je de coördinator van VRIJUIT Annelie Slaets - 0468 11 60 43.