Demos zoekt: projectmedewerker vrijuit.nu (m/v/x – 50% – 12 maanden)

item_left

Demos zoekt: projectmedewerker vrijuit.nu

item_right

Demos zoekt: projectmedewerker vrijuit.nu (m/v/x – 50% – 12 maanden)

bart

Het Fonds Vrijetijdsparticipatie van Demos vzw maakt culturele- en sportevenementen betaalbaar voor mensen met een beperkt inkomen. We werken drempels naar vrije tijd weg door tussen te komen in de ticketprijs en mobiliteitskosten. Dit doen we in samenwerking met meer dan 950 lokale lidorganisaties en 175 vrijetijdspartners. 

Jaarlijks helpen we meer dan 20.000 mensen op weg. Samen met de Vlaamse overheid, onze partners en leden kunnen we kansen op vrije tijd verder laten groeien. Wat ons drijft is het recht op vrije tijd voor iedereen, een warme dienstverlening naar onze leden en het engagement van onze gastvrije partners. Om de groei mee in te zetten schakelen we begin 2020 over naar een nieuwe naam en website: www.vrijuit.nu.

We zijn per direct op zoek naar een halftijdse projectmedewerker om alle veranderingen mee in goeie banen te leiden.

(Lees meer onder de afbeelding)

Demos zoekt: projectmedewerker vrijuit.nu

Beeld: (CC BY-SA 2.0) - Véronique Debord-Lazaro

De functie

Als projectmedewerker ben je het aanspreekpunt van onze leden. Je zorgt ervoor dat ze hun weg blijven vinden doorheen alle veranderingen. Je informeert hen en gaat in op hun vragen, samen met twee directe collega's. 

De concrete taken 

 • Je stelt handleidingen, brochures en how-to’s op voor onze leden
 • Je ontwikkelt en geeft vorming aan vrijwilligers en medewerkers van onze leden
 • Je gaat bij onze leden langs en houdt de vinger aan de pols
 • Je staat in voor het hernieuwen van ons ledenbestand
 • Je schrijft mee aan teksten voor onze website en brochures
 • Je ondersteunt collega’s bij de organisatie van evenementen

Je profiel

 • Je bent vlot in het Nederlands, zowel schriftelijk als gesproken
 • Je bent van nature behulpzaam en communicatief
 • Je werkt enthousiasmerend en kent je prioriteiten
 • Je hebt een goeie kennis van courante MS Office toepassingen, CMS en sociale media
 • Je participeert enthousiast aan het bereiken van onze resultaten als team

Wij bieden

 • We bieden een uitdagende functie in een geëngageerde en groeiende organisatie
 • De kans om nieuwe manieren van werken te ontwikkelen en installeren
 • Een halftijds contract voor bepaalde duur (12 maanden)
 • Een salarispakket in lijn met je ervaring (PC329.01). De functie wordt ingeschaald op het niveau B1a. Relevante anciënniteit wordt meegenomen met een maximum van 3 jaar.
 • Terugbetaling woon-werkverkeer volgens de derdebetalersregeling. Je werkt vanuit uitvalsbasis Brussel met frequente verplaatsingen in heel Vlaanderen.

Belangrijk: We zetten ons actief in om gelijke kansen en diversiteit te bevorderen. Je kwaliteiten zijn belangrijker dan je leeftijd, geslacht, handicap of afkomst.

Solliciteren

Stuur je motivatiebrief en CV als twee aparte documenten in bijlage ten laatste maandag 20 mei 2019, voor middernacht, naar mieke.vandewynckele [at] demos.be. Geselecteerde kandidaten nodigen we uit voor een sollicitatiegesprek. Dat zal doorgaan op donderdag 6 juni 2019. Voor info over functie-inhoud en procedure contacteer je Bart Rogé, directeur Demos vzw op het nummer 0474 649 890.