Demos zoekt administratieve versterking!

item_left

Victoria Pickering

item_right

Demos zoekt administratieve versterking!

Bart Soons

Demos zoekt administratieve versterking

Cultuur, jeugdwerk en sport hebben een positieve impact op mensen. Het zijn bouwstenen die mensen empoweren en het samenleven bevorderen. Demos vzw inspireert en ondersteunt organisaties en overheden om vrije tijd voor iedereen toegankelijk te maken. We nemen initiatieven om de aanwezige drempels weg te werken.

Ons team telt vandaag 12 enthousiaste medewerkers. Samen met externe partners organiseren we vormingstrajecten en ontwikkelen we materiaal en methodieken. Als netwerkorganisatie vinden we het belangrijk om mensen en organisaties in verbinding met elkaar te brengen. Nieuwe ontmoetingen en inspiratie, daar krijgen we energie van.

Ons team gaat op zoek naar een administratief medewerker met communicatieve skills.

Je uitdaging:

Ben jij sterk in communicatie? Leer je graag bij over alle aspecten van communicatie? Dan ben jij de persoon die voor een vlotte afhandeling van onze administratieve taken zorgt. Verder beheer je onze sociale media, onderhoud je contacten met de website ontwikkelaar en schrijf je online & offline content.

Je profiel:

Kennis en ervaring

 • Je bent graag met taal bezig.
 • Je werkt vlot met Word.
 • Je vindt snel je weg in administratieve taken.

Vaardigheden

 • Je werkt doelgericht, planmatig en stipt.
 • Je werkt samen om een doel te bereiken.
 • Je bent in staat snel en zelfstandig beslissingen te nemen.
 • Je durft de zaken anders aan te pakken.
 • Je onderscheidt hoofd- en bijzaken van elkaar.

Ons aanbod:

 • Een dynamische werkomgeving met boeiende medewerkers.
 • Een boeiende job met heel wat verantwoordelijkheid en maatschappelijke impact.
 • Een contract van onbepaalde duur binnen PC 329.0 (inschaling volgens barema A1).
 • Vergoeding woon-werkverkeer.
 • Mogelijkheid tot telewerk.
 • Relevante anciënniteit telt mee.
 • Indiensttreding: zo snel mogelijk.

Meer info over Demos vzw vind je op http://www.demos.be. Verder is het interessant om al eens een kijkje te nemen op www.vrijuit.nu. Je komt ook terecht in het team van Vrijuit en zorgt mee voor de afhandeling van hun administratieve taken.

Nog vragen? Mail naar Bart Soons via bart.soons [at] demos.be of bel hem via +32 473 33 06 50.

Procedure:

Stuur je motivatiebrief en cv (als aparte documenten) naar werken [at] demos.be voor maandag 19 december 2022.

Word je geselecteerd, dan contacteren we je binnen de 2 weken voor een eerste kennismaking. Tijdens dat gesprek bespreken we het verdere verloop van de procedure. Kom je niet in aanmerking? Dan krijg je van ons een bericht via mail.